Přeskočit na obsah

Hledáme zájemce o pracovní pozici: mzdová účetní

Datum: 15. 6. 2017
Kategorie: Volná místa
Správa Krkonošského národního parku hledá vhodného kandidáta na pozici mzdová účetní. Přihlášku je nutné doručit osobně nebo poštou na adresu organizace do 28. 7. 2017.

popis pracovní pozice:

  • kompletní zpracování mzdové agendy pro útvary, střediska či zaměstnance a s tím spojené evidence
  • zpracování kompletní agendy mezd za použití výpočetní techniky
  • komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, ČSSZ, ÚP, FÚ)
  • roční zúčtování daně z příjmu fyzických osob
  • výpočet a evidence nemocenských dávek
  • hlášení do registru pojištěnců (ONZ)
  • práce s elektronickým docházkovým systémem
  • insolvence, exekuce
  • další činnosti související s pozicí mzdové účetní
  • znalost příslušných zákonů
  • spisová služba

požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou (ekonomického směru)
  • praxe v oboru
  • dobrá znalost mzdové legislativy, zákoníku práce a souvisejících předpisů
  • uživatelská znalost PC – Microsoft Office (MS Word, MS Excell, Internet)
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • morální a občanská bezúhonnost

přihláška musí obsahovat:

  • označení výběrového řízení
  • jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu, telefonické a e-mailové spojení

k přihlášce je nutno přiložit:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • výpis z rejstříku trestů (ne starší dvou měsíců)
  • souhlas se zpracováním osobních údajů dle zák. 101/2000 Sb., v platném znění

nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení na základě délky praxe a dosaženého vzdělání – platová třída 9 (rozpětí 15.780 – 23.730 Kč)
  • pracovní úvazek 1
  • pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou (12 měsíců) s možností jejího následného prodloužení, eventuálně změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou

místo výkonu práce, předpokládaný termín nástupu:

  • Vrchlabí, 01. 11. 2017

Přihlášku je nutno doručit osobně nebo poštou na adresu organizace do 28. 07. 2017 do 12:00 hod. v obálce označené jako „Výběrové řízení – mzdová účetní“. Označenou obálku s přihláškou, která bude podána poštou, je nutno vložit do krycí obálky s adresou organizace.
K pohovoru budou uchazeči vyzváni prostřednictvím e-mailu.

Bližší informace poskytne:
Martina Hrochová, tel. 499456616, gsm.: 737225401, e-mail: mhrochova(zavináč)krnap.cz
Ladislava Pižlová, tel. 499456610, gsm.: 735799229, e-mail: lpizlova(zavináč)krnap.cz

Správa KRNAP si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení.

Skrýt nabídku