Přeskočit na obsah

Hledáme zájemce o pracovní pozici: Odborný pracovník odboru státní správy

Datum: 9. 5. 2016
Kategorie: Volná místa
Výkon státní správy v ochraně přírody a krajiny na území Krkonošského národního parku a jeho ochranného pásma dle zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, v platném znění, se zaměřením na úsek vodního a odpadového hospodářství. Přihlášku je nutno doručit osobně nebo poštou na adresu organizace do 3.6.2016 do 12:00 hod.

Popis pracovní pozice:
Výkon státní správy v ochraně přírody a krajiny na území Krkonošského národního parku a jeho ochranného pásma dle zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, v platném znění, se zaměřením na úsek vodního a odpadového hospodářství.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání (výhodou v oboru vodní hospodářství)
  • občanská a morální bezúhonnost
  • koncepční myšlení a organizační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost týmové práce, samostatnost, pečlivost
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • praxe ve státní správě nebo samosprávě výhodou
  • orientační znalost správního řádu a právních norem na úseku vodního hospodářství
  • český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office na uživatelské úrovni)

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění, a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11 (do 26 000 Kč) v závislosti na délce praxe.

Přihláška musí obsahovat:

  • označení výběrového řízení
  • jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu, telefonické a e-mailové spojení

K přihlášce je nutno přiložit:

  • strukturovaný životopis a motivační dopis
  • kopii dokladu o nejvyšším vzdělání
  • výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší 2 měsíců)
  • souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění

Místo výkonu práce, předpokládaný termín nástupu:

  •  Vrchlabí, září 2016

Přihlášku je nutno doručit osobně nebo poštou na adresu organizace do 3.6.2016 do 12:00 hod. v obálce označené jako „Výběrové řízení – odborný pracovník OSS.“
Označenou obálku s přihláškou, která bude podána poštou, je nutno vložit do krycí obálky s adresou organizace. K případnému pohovoru budou uchazeči vyzváni prostřednictvím e-mailu. Správa KRNAP si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení.

Bližší informace poskytne uchazečům Ing. Hana Slavíčková (tel.: 499 456 512, e-mail: hslavickova(zavináč)krnap.cz).

Inzerát: Odborný pracovník odboru státní správy (doc 43 kB)

Skrýt nabídku