Přeskočit na obsah

Hledáme zájemce o pracovní pozici: referent veřejných zakázek

Datum: 7. 3. 2017
Kategorie: Volná místa
Správa Krkonošského národního parku hledá vhodného kandidáta na pozici referent veřejných zakázek. Přihlášku je nutné doručit osobně nebo poštou na adresu organizace do 13. 4. 2017.

popis pracovní pozice:

  • příprava, tvorba podkladů pro zadávání veřejných zakázek
  • používání elektronických nástrojů – elektronické tržiště, manipulace s elektronickými nabídkami, zadávání veřejných zakázek na profil zadavatele,
  • ostatní administrativní úkony

požadavky:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na právo výhodou
  • vhodné pro absolventy, praxe v oboru zadávání veřejných zakázek vítána
  • občanská a morální bezúhonnost
  • koncepční myšlení a organizační schopnosti
  • orientace v oblasti zadávání veřejných zakázek
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost týmové práce
  • flexibilita

nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • platové ohodnocení dle zákona č. 26212006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě , ve znění pozdějších předpisů
  • platová třída 11 (rozmezí od 18.590 do 27.950 Kč) v závislosti na praxi + osobní příplatek

přihláška musí obsahovat:

  • označení výběrového řízení
  • jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu, telefonické a e-mailové spojení

k přihlášce je nutno přiložit:

  • strukturovaný životopis a motivační dopis
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší 2 měsíců)
  • souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění

místo výkonu práce, předpokládaný termín nástupu:

  • Vrchlabí, červen–červenec 2017

Přihlášku je nutno doručit osobně nebo poštou na adresu Martina Hrochová, Správa KRNAP, Dobrovského 3, 543 01 Vrchlabí do 13. dubna 2017 do 12:00 hod. v obálce označené jako „Výběrové řízení – referent veřejných zakázek".
Označenou obálku s přihláškou, která bude podána poštou, je nutno vložit do krycí obálky s adresou organizace. K případnému pohovoru budou uchazeči vyzváni prostřednictvím e-mailu.

Správa KRNAP si vyhrazuje právo zrušení výběrového řízení.

Bližší informace poskytne uchazečům Mgr. Radka Braunová (tel.: 499 456 337, e-mail: rbraunova@krnap.cz).

Skrýt nabídku