Přeskočit na obsah

Hledáme zájemce o pracovní pozici: uklízeč/ka

Datum: 9. 2. 2017
Kategorie: Volná místa
Správa Krkonošského národního parku hledá vhodného kandidáta na pozici uklízeč/ka. Přihlášku je nutné doručit osobně nebo poštou na adresu organizace do 28. 2. 2017.

popis pracovní pozice:

  • úklid kanceláří, chodeb, sociálních zařízení a dalších prostor
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

požadavky:

  • ZŠ, SŠ vzdělání
  • občanská a morální bezúhonnost
  • schopnost týmové práce, spolehlivost

nabízíme:

  • pracovní úvazek 0,75 (30 hod./týden), odpolední směna (12-18)
  • platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platové zařazení 2/7 = 11.200,-- Kč/úv.1)
  • příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené

přihláška musí obsahovat:

  • označení výběrového řízení
  • jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu, telefonické a e-mailové spojení

k přihlášce je nutno přiložit:

  • životopis, motivační dopis výhodou
  • výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší 2 měsíců)
  • souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění

místo výkonu práce, předpokládaný termín nástupu:

  • Vrchlabí, nástup dle dohody

Přihlášku je nutno doručit osobně nebo poštou na adresu Martina Hrochová, Správa KRNAP, Dobrovského č. p. 3, 543 01 Vrchlabí, případně na e-mail: mhrochova@krnap.cz, do 28. 02. 2017 do 12:00 hod. v obálce označené jako „Výběrové řízení – uklízeč/ka.“

Označenou obálku s přihláškou, která bude podána poštou, je nutno vložit do krycí obálky s adresou organizace. K případnému pohovoru budou uchazeči vyzváni prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Správa KRNAP si vyhrazuje právo zrušení výběrového řízení.

Bližší informace poskytne uchazečům Ivana Pokorná (tel.: 499 456 611, e-mail: ipokorna(zavináč)krnap.cz).

Skrýt nabídku