Přeskočit na obsah


Přijďte na muzejní noc do Krkonošského muzea!

Přijďte na muzejní noc do Krkonošského muzea!
Datum: 19. 5. 2016
  | 
Kategorie: Tiskové zprávy
Již po dvanácté se zítra můžete přijít podávat do Krkonošského muzea ve Vrchlabí na Muzejní noc. Ta letošní je věnovaná pokrývkám hlav našich i našich předků a navazuje na výstavu Nechte na hlavě.

Muzejní noc zahájíme v 17 hodin módní přehlídkou jilemnického Spolku paní a dívek. Následovat bude komentovaná prohlídka výstavy Nechte na hlavě, hudební vystoupení Big Bandu ZUŠ Vrchlabí a přednáška Dámy a pánové, držte si klobouky. Veřejnost se může zapojit do soutěžní promenády o nejhezčí/nejkurióznější pokrývku hlavy. Dále bude možnost si vyzkoušet v módním salonu různé pokrývky hlavy, zhlédnout krátkou filmovou smyčku z fotografií a módních časopisů, děti čeká pátrání po zmizelém klobouku….

Muzejní noc zakončí ve 20 a 22 hodin varhanní koncerty v klášterním kostele sv. Augustina v podání ředitele Základní umělecké školy ve Vrchlabí Radka Hanuše a jeho žáků.

Jste srdečně zváni a vítáni.

Další informace o aktuálním dění na území Krkonošského národního parku i v jeho okolí najdete na facebookovém profilu http://www.facebook.com/spravakrnap

Bližší informace:
Mgr. Radek Drahný, MBA, tiskový mluvčí, vedoucí oddělení styku s veřejností Správy KRNAP
tel.: 737 209 900, e-mail: rdrahny(zavináč)krnap.cz, www.krnap.cz


Tisková zpráva: Přijďte na muzejní noc do Krkonošského muzea! (doc 117 kB)

Pozvánka: Muzejní noc (jpg 346 kB)
Pozvánka: Nechte na hlavě (jpg 278 kB) 

Skrýt nabídku