Přeskočit na obsah


Strážci a policie se zaměřili na pohyb vozidel po KRNAP

Strážci a policie se zaměřili na pohyb vozidel po KRNAP
Datum: 13. 7. 2016
  | 
Kategorie: Tiskové zprávy
V minulých dnech se ke strážcům Správy KRNAP připojili policisté z Krajského ředitelství policie Královehradeckého kraje, Odboru služby dopravní policie a společně se zaměřili na provoz motorových vozidel po území Krkonošského národního parku. Během dvou dnů zkontrolovali 102 automobilů.

Strážní služba byla zaměřena na provoz motorových vozidel ve východních Krkonoších. Strážci kontrolovali platný doklad k vjezdu na území KRNAP a policisté platnou technickou kontrolu vozidel a u řidičů prováděli dechové zkoušky. Během dvou společných akcí zkontrolovali 102 automobilů a celkem udělili 13 blokových pokut za vjezd na území KRNAP bez platného dokladu k vjezdu.

Společná kontrola bohužel potvrdila, že současný stav provozu motorových vozidel na území KRNAP není uspokojivý. Vozidla jsou často odstavována na nevhodných místech. Značná část vozidel na území Krkonošského národního parku vjíždí bez legálního dokladu k vjezdu. I proto byly sjednány další společné služby obou institucí v Krkonoších.
 

Další informace o aktuálním dění v Krkonošském muzeu Správy KRNAP najdete na facebookovém profilu www.facebook.com/krkonosskemuzeum

Kontakt:
Mgr. Radek Drahný, MBA, tiskový mluvčí, vedoucí oddělení styku s veřejností Správy KRNAP
tel.: 737 209 900, e-mail: rdrahny(zavináč)krnap.cz, www.krnap.cz


Tisková zpráva: Strážci a policie se zaměřili na pohyb vozidel po KRNAP (doc 116 kB)

Skrýt nabídku