Přeskočit na obsah


TZ: S novou aplikací vám neunikne žádná naše akce

TZ: S novou aplikací vám neunikne žádná naše akce
Datum: 10. 3. 2016
  | 
Kategorie: Aktuality
Správa Krkonošského národního parku pořádá pro širokou veřejnost přes 200 akcí ročně. Aby zájemcům žádná akce neunikla, vytvořili jsme Krkonošskou elektronickou aplikaci – KAP.

Na http://akce.krnap.cz/ je možné se registrovat, zvolit si které pozvánky chcete od nás dostávat, jak a kdy. Je to velmi jednoduché.

Jedním z úkolů, pro které byla Správa Krkonošského národního parku zřízena, je propagační činnost v oblasti ochrany přírody a životního prostředí. Každoročně pořádáme na tisíc akcí pro různé cílové skupiny. Díky Krkonošské elektronické aplikaci – KAP – se dozvíte o plánovaných vzdělávacích programech v terénu, ve školách, v Krkonošském centru environmentálního vzdělávání Krtek ve Vrchlabí i ve všech Krkonošských muzeích (ve Vrchlabí, v Jilemnici a v Pasekách nad Jizerou). Najdete v ní pravidelné každoměsíční fotovycházky i toulky Horskou pěšinou, vedené exkurze z cyklu Nás učí příroda, teoretické semináře i praktické workshopy.

Ekologickou výchovu a propagaci vede Správa KRNAP cíleně od poloviny 70. let. Naší snahou je probouzet vztah k přírodě a motivovat širokou veřejnost, zejména pak školní mládež k ochraně životního prostředí.
 

 

Další informace o aktuálním dění na území Krkonošského národního parku i v jeho okolí najdete na facebookovém profilu http://www.facebook.com/spravakrnap

Bližší informace:
Mgr. Radek Drahný, MBA, tiskový mluvčí, vedoucí oddělení styku s veřejností Správy KRNAP
tel.: 737 209 900, e-mail: rdrahny(zavináč)krnap.cz, www.krnap.cz


Tisková zpráva: S novou aplikací vám neunikne žádná naše akce (doc 115 kB)
 

Skrýt nabídku