Přeskočit na obsah


Časopis Krkonoše – Jizerské hory

Časopis Krkonoše – Jizerské hory je měsíčník o přírodě a lidech, který vydává již páté desetiletí Správa Krkonošského národního parku.

KRKONOŠE – JIZERSKÉ HORY je měsíčník o přírodě a lidech, který již páté desetiletí vydává Správa Krkonošského národního parku. Barevný časopis s typickou obálkou nabízí 52 stránek, věnovaných přírodě a ochraně životního prostředí, historii, rozhovorům se zajímavými lidmi, aktuálním zprávám z regionu a z činnosti Správy KRNAP. Najdete tu snímky předních fotografů, čtyřstranu pro mládež, reportáže, zajímavosti, případy Horské služby, trasy na výlet i soutěže, které prověří vaše znalosti.

Časopis své čtenáře seznamuje nejen s přírodními a kulturními pozoruhodnostmi Krkonoš, ale devět stran je pravidelně věnováno také Jizerským horám. Mnoho zajímavého se dozvíte i o Podkrkonoší a polské straně pohoří.

Časopis si můžete koupit v prodejnách tisku, informačních střediscích nebo objednat přímo na adrese redakce. Zvýhodněné celoroční předplatné (na kalendářní rok) je 660 Kč, cena jednotlivého čísla 62 korun. Předplatitelé dostávají časopis v ochranném obalu, chcete-li předplatné věnovat jako dárek, zašleme vám stylový dárkový certifikát.
E-mailová adresa pro objednávky časopisu: predplatne(zavináč)krnap.cz

Časopis Krkonoše – Jizerské hory naleznete na http://krkonose.krnap.cz

Redakce pro Krkonoše
Správa KRNAP
Dobrovského 3,
543 01 VRCHLABÍ
tel.: +420 499 456 333
e-mail: krkonose(zavináč)krnap.cz

Redakce pro Jizerské hory
Pavel D. Vinklát
nakladatelství Knihy 555
Hrdinů 113/21
460 12 Liberec-Staré Pavlovice
tel.: +420 777 797 878
p.vinklat(zavináč)seznam.czSkrýt nabídku