resortní organizace
Přizpůsobení dostupnosti

Časopis Krkonoše – Jizerské hory

Časopis Krkonoše – Jizerské hory je měsíčník o přírodě a lidech, který vydává již šesté desetiletí Správa Krkonošského národního parku.

2/2024KRKONOŠE – JIZERSKÉ HORY je měsíčník o přírodě a lidech, který již páté desetiletí vydává Správa Krkonošského národního parku. Barevný časopis s typickou obálkou nabízí 52 stránek, věnovaných přírodě a ochraně životního prostředí, historii, rozhovorům se zajímavými lidmi, aktuálním zprávám z regionu a z činnosti Správy KRNAP. Najdete tu snímky předních fotografů, čtyřstranu pro mládež, reportáže, zajímavosti, případy Horské služby, trasy na výlet i soutěže, které prověří vaše znalosti.

Časopis své čtenáře seznamuje nejen s přírodními a kulturními pozoruhodnostmi Krkonoš, ale devět stran je pravidelně věnováno také Jizerským horám. Mnoho zajímavého se dozvíte i o Podkrkonoší a polské straně pohoří.

Časopis si můžete koupit v prodejnách tisku, informačních střediscích nebo objednat přímo na adrese redakce.

Předplatné

Zvýhodněné celoroční předplatné na kalendářní rok 2024 je 840 Kč, cena jednotlivého čísla 75 korun. Ročník 2023 stojí 720 Kč (cena jednotlivého čísla je 68 Kč). Předplatitelé dostávají časopis v ochranném obalu, chcete-li předplatné věnovat jako dárek, zašleme vám stylový dárkový certifikát.
E-mailová adresa pro objednávky časopisu: predplatne(zavináč)krnap.cz

Časopis Krkonoše – Jizerské hory naleznete na http://krkonose.krnap.cz