resortní organizace
Přizpůsobení dostupnosti

TZ: Vaříme pivní narozeninový speciál

2. 6. 2023 Aktuality

Smrkové výhonky, ostružiny, lišejník pukléřka islandská a anýz, to jsou hlavní suroviny limitovaného piva H12 KRNAP 2023 ALE, který právě v těchto dnech vaří vrchlabský minipivovar Hendrych. Hotový výrobek bude k dispozici do měsíce.

Každé narozeniny si zaslouží něco výjimečného. Při 55. výročí založení Krkonošského národního parku nabídl vrchlabský minipivovar Hendrych zákazníkům limitované pivo KRNAP ALE. Spolupráce místního pivovaru a Správy KRNAP se osvědčila. Proto spolu s pivovarem Hendrych už poslední rok ladíme výrobu limitované edice, svrchně kvašeného světlého ALE, která je inspirovaná přírodou Krkonoš. Z veskrze místních surovin (až na smrkové výhonky se ale jedná o běžně zakoupitelné přísady a suroviny) vzniká netradiční pivo v kategorii florální ALE, které – věříme – si najde své zájemce.

Pivo bude k dispozici v dárkových kazetách, 1l PET lahvích i KEG sudech nejenom přímo v pivovaru ve Vrchlabí, ale také v restauracích spolupracujících s pivovarem Hendrych.

 

Další informace o aktuálním dění na území Krkonošského národního parku i v jeho okolí najdete na facebookovém profilu http://www.facebook.com/spravakrnap

Bližší informace:
Mgr. Radek Drahný, MBA, tiskový mluvčí, vedoucí oddělení styku s veřejností Správy KRNAP
tel.: 737 209 900, e-mail: rdrahny(zavináč)krnap.cz, www.krnap.cz