resortní organizace
Přizpůsobení dostupnosti

Bryologicko-lichenologické dny v Krkonoších (2011)

Ve dnech 22. – 25. 9. 2011 (čtvrtek – neděle) proběhnou v Krkonoších podzimní bryologicko-lichenologické dny.

Ubytování je rezervováno na Brádlerových boudách. Předběžně je zamluveno 30 míst, cena za osobu a noc je 250 Kč, polopenze 180 Kč (podle zájmu bude možné domluvit slevu z ceny ubytování). K dispozici budeme mít společenskou místnost s dataprojektorem a samozřejmě i ostatní prostory boudy. Pro inspiraci můžete nahlédnout na webové stránky http://www.bradlerovy-boudy.cz/.

Do Špindlerova Mlýna je možné se dopravit autobusem nebo autem. Doprava na boudu je poté možná pěšky nebo opět autem. Ke vjezdu je nutná povolenka a z tohoto důvodu bych vás chtěla poprosit o maximálně možné zaplnění každého auta a také o nahlášení jednotlivých vozidel, aby bylo možné připravit povolení k vjezdu na území národního parku.

Přihlášky zasílejte na e-mail: vhorakova(zavináč)krnap.cz do 31. 8. 2011.

Sraz ve Špindlerově Mlýně předběžně ve čtvrtek 22. 9. 2011 ve 13 hod. Pro koho to nebude možné, domluví si příjezd individuálně.
Kratší čtvrteční odpolední exkurzi lze uskutečnit v okolí Brádlerovych bud, odkud je to kousek na vrcholy Krkonoš. Ve čtvrtek večer pro vás pracovníci Správy KRNAP připraví přednášku o živé i neživé přírodě Krkonoš, lze se těšit i na malé občerstvení. Další exkurze nasměrujeme dle vzájemných přání vašich i požadavků Správy KRNAP.